Loading...
Vyrobeno v Německu
Perličky zelené 85g - RUF

Perličky zelené 85g - RUF

Perličky zelené. Balení 85 g.
Skladem > 10 ks
U vás zítra 2.10.2026

66 Kč
77.6 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

S tímto barevným máčkem existuje mnoho možností zdobení, jako je okraj dortu nebo zdobení cukroví. Baleno v praktickém kontejnerovém podavači.

Hmotnost

Balení obsahuje: 85 g

Složení produktu

cukr, škrob (pšenice, kukuřice), glukózový sirup, barvivo: E100, E101, E131, rostlinný olej (kokos), leštící látka: E901

Alergeny lepek

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1636 kJ
Energetická hodnota kcal 390,9 kcal
Tuky 0 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 97,5 g
    - z toho cukry 84,9 g
Bílkoviny 0,1 g
Vláknina 0 g
Sůl 0 g

Země původu

Německo

Další informace

Barva zelená
Výrobní společnost
RUF Lebensmittelwerk KG
Oldenburger Str. 1 Quakenbrück D-49610
info@ruf.eu
www.ruf.eu

Technické parametry

Kategorie: Perly, perličky, šupiny a kamínky
Cukrový máček
Svátek Den svatého Patrika
Výrobce RUF
EAN 4002809025037
Kód produktu 12503

Recenze

100 %
Všechno v pořádku, doporučuji.
Spokojenost
Super. Přesně jako na obrázku
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Zlaté perličky 30g - Kovandovi

Zlaté perličky pro zdobení dortů, cukroví, zákusků a dalších cukrářských výrobků, 30g.

57 Kč
190 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Královská růžová 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení královská růžová směs. Balení 80 g.

101 Kč
126.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 21%
Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm levandulové metalické. Balení 80 g.
101 Kč
80 Kč
100 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové perličky metalické tmavě zlaté 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm tmavě zlaté metalické. Balení 80 g.

97 Kč
121.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks